Home » , , » Hayırlı Cumalar Mesajları

Hayırlı Cumalar Mesajları


hayirli-cumalar-mesajlariHayırlı Cumalar Mesajları, Cuma Mesajları Sözleri, Cuma Günü Mesajları, Paylaşılacak Cuma Mesajları, Hayırlı Cuma Gecesi, Cuma Sözleri Paylaşımı.


- Umutsuz kapılar vardır açılmaz, Rabbimin kapısı büyüktür, kapanmaz, Sen umudunu kaybetme Rabbim kulunu bırakmaz. Hayırlı Cumalar.

- Gönüller duâ ile birleşince Cumâlar güzelleşir. Hayırlı Cumâlar.

- Şükür ki; Karanlığı aşan Cuma’ya ulaşan Duâlarımız var. Hayırlı Cumalar.

- Mevlana diyor ki; Dua edecek güzel bir gönlün yoksa, güzel yürekli insanlardan dua iste. Hayırlı Cumalar !

- Ya Rab! Sana layık kul, Efendimize layık bir ümmet olmayı nasip et. Hayırlı Cumalar.

- Günümüz CUMA’ya Açılırken, Sen Bizi Kapından Eli Boş Gönderme Allahım…!

- Cumanız Mübarek Olsun. Rabbim dualarınızı kabul etsin.

- Gününüz Aydın Dualarınız Kabul Cumanız Mübarek Olsun.

- Allah’ım Cuma günleri kazanacağımız sevupları, Nurdan mürekkeplerle yazdır meleklerine. Âmin.

- Melekler daim duacımız olsun, Yüreğimiz ferah, ilhamımız bol olsun. Sevgili peygamberimiz, şefaatçimiz olsun Cumamız mübarek olsun…

- Evinizden Bereket Dilinizden Dua Kalbinizden Rahman ve Resul Aşkı Eksik Olmasın Cumanız… Mübarek Olsun.

- Allah’ım! Bu mübarek Cuma günü hürmetine, Bizi sevdiğin kullar arasına kat, bizi çok sabreden çok şükreden kullarından eyle… Sıhhat ve affiyette daim eyle.

- Kalbimiz imana, gönlümüz İslama, dilimiz kurana, kulağımız ezancı gözümüz nura doysun, Evlerimiz huzurla dolsun. Cumamı Mübarek Olsun.   http://sozleri-mesajlari.com/hayirli-cumalar-mesajlari/

- Her çiçek Güzeldir Glünü Yeri Ayrı Her Kitap Güzeldir Kur’anın Yeri Ayrı Her Gün Güzeldir . Cumanın Yeri Ayrı Hayırlı Cumalar.

- Allah’ım evlerimizi aşsız, kalplerimizi sevgisiz, dillerimizi duasız bırakma… Evlatlarımızı hayırlı, bedenimizi sağlıklı, işlerimizde başarı nasip eyle amin. Hayırlı Cumalar.

- ‘Allah’ım Sana Eğilen Bu Başı Kimsenin Önünde Eğdirme Hayırlı Cumalar.

- Bugün Zahmet… Bugün Bereket… Bugün Şefaat. Bugün Günlerin Efendisi… Bugün Günlerden “ Cum’a” Cum’amız Mübarek Olsun İnşallah.

- Hiç kimse kendisi için gizlenen müjde ve mutluluğu bilemez ! Hayırlı Cumalar.

- Gününüz aydınlık, gönlünüz hoş olsun. Keder, üzüntü sizden uzak olsun. Allah sonumuzu hayretsin. Cumanız Mübarek Olsun.

- Dua denizinde, islam gemisinde, Rasulullah gibi bir kaptanla, Kur’an-ı Kerim pusulasıyla, cennet sahilinde buluşmak ümidiyle Cumanız Mübarek Olsun.

- Bu mübarek Cuma gününün tüm inananlar için hayırlara vesile olmasını diliyorum.

- Günümüz Cumaya Açılırken Sen Bizi Kapından Boş gönderme Allah’ım Mübarek Cuma Saatinin hürmetine sen ne kusurumuz günahımız varsa affet. Bizi bağışla ve koru. Sıkıntıda olanın sıkıntılarını gider Allah’ım (amin) Hayırlı Cumalar. Yüce Allah’ın Selamı İle.

- Dualarda Buluşmak Dileğiyle Hayırlı Cumalar.

- Bu güzel yürekli dostumun benim bilmediğim senin bildiğin sıkıntılarını gider, Hayırlı dualarını kabul eyle. Biz-leri Cennet ehli eyle Allah’ım (C.C.) (Amin) Hayırlı Cumalar.

- Yeri Göğü yaratan Kudretli Allah’ım (C.C.) Sen ne Kusurumuz Günahımız varsa affet. Bizi bağışla ve koru Sıkıntıda olanın Sıkıntılarını gider (amin) Hayırlı Cumalar.

- Rahman ve Rahim Olan Rabbim Bize Cehennem Ateşini Haram Kıl Bizleri Cuma günü hürmetine Affet (Amin)

- Rabbim Dualı Bir Hayat Yaşayan, Duasını Hayatına taşıyan, Başkalarının Duasını, Alan ve duası Kabul Olan Kullarından Eylesin Bizleri İNŞALLAH. Hayırlı Cumalar.

- Öyle bir Cuma olsun ki; Affolunmayan Kul, Kabul Olunmayan DUA, Şifa Bulmayan Hasta, Huzur Bulmayan Kalp, Sızlamayan Vicdan, “ALLAH” Demeyen Dil Kalmasın Cuma Gecemiz Mübarek Olsun.

 

0 yorum:

Yorum Gönder

Sayfa

Google

Html

Hedef 2019 - Sitede Mesajlar, Sözler, Sözleri-Mesajları içerikler bulunuyor.
-
Blogger tarafından desteklenmektedir.