Home » , » Babalar Günü Kutlama Mesajları

Babalar Günü Kutlama Mesajları

babalar-gunu-kutlama-mesajlariBabalar Günün Kutlu Olsun Mesajları, Babalar Günü Mesajları Sözleri, Babalar Günün Bugün Kutlu Olsun, Babalar Günü Sözleri.

- Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim… Sevgili Babam… Babalar günün kutlu olsun.

- Allah’ım sana şükürler olsun böyle bir babam olduğu için babalar günün kutlu olsun.

- Derdimi, neşemi, hüznümü mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun !

- Canım babam tüm çiçekler senin için babalar günün kutlu olsun seni çok seviyorum.

- Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacım. Babalar günün kutlu olsun.

- Baba candır. Baba umuttur baba evladına hayatı öğretendir. Baba hayatı öğrettiğin sana ne kadar teşekkür etsem azdır. Mutlu yıllar babacığım. Babalar Günün Kutlu Olsun.

- Koca yürekle güzel babam. Seni çok ama çok özledim. Yokluğunda bir babalar günü daha geçiriyorum. Babalar Günün Kutlu Olsun.

- Ailemizin, yıkılmaz direği babamıza sevgilerimizle… Allah seni başımızdan eksik etmesin.

- Babam olduğun için çok mutluyum, sahip olduğum en iyi baba ve arkadaşsın. Babalar Günün Kutlu Olsun.   http://sozleri-mesajlari.com/babalar-gunu-kutlama-mesajlari/

- Babalar Günün Kutlu Olsun. Dünyanın en iyi babası! Seni çok Seviyoruz…

- Senin varlığın söz konusu değilse ben hep eksik kalırım baba, sen olmadan ben hiçbir anlam ifade edemem. Benim şu hayattaki en büyük vasfım senin gibi koca yürekli, çok sevilen bir adamın evladı olmak. Sen benim için çok değerlisin. Babalar günün kutlu olsun.

- Dünyanın en yakışıklı, en anlayışlı, en karizmatik. En sevecen en tatlı babası; seni çoookkk Seviyorum… Babalar Günün Kutlu Olsun..

- Ve Tüm güzellikleri öğreten adam, Benim sevgili babam! Babalar Günün Kutlu Olsun…

- Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla babacığım bir günümde değil her günümdesin.

- Sol’umun en rahat köşesinde bağdaş kuran adam! Varlığına Elhamdulillah Canım Babam.

- Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Babalar Günün Kutlu Olsun.

- Mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sevgisini her zaman üzerimde hissettiğim dünde, bugün de, yarın da hep yüreğim kadar yakınımda olan Babam seni çok seviyorum.

- Benzemez hiçbir şeye bu sevgi, Ne şiir yeter anlatmaya ne yürek yeter, Bunu sığdırmaya… Babalar Günün Kutlu Olsun.

- Baba ulu bir çınardır, Gölgesi yeter… Babalar Günün Kutlu Olsun.

- Ağacından Düşen Yaprak, Sararmaya Mahkumdur. Sen Bizim Koca Çınarımızsın. Biz senin yaprakların… Canım Babacığım. Babalar Günün Kutlu Olsun.

- Babalar günün kutlu olsun… Canım babam meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor. Ya da sevgim çoşuyor.

- Canım babacığım, Senin evladın olmak bana gurur veriyor. Ve böyle bir babaya sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Babalar Günün Kutlu Olsun !

- Sevgili babacığım gurbet uzak olsa da Sevgin o kadar yakın ki bilmelisin. Babalar gününü kutlar. Ellerinden Öperim. Seni Çok Seviyorum.

- Bana uçabileceğim kanatlar verdiğin için Teşekkürler babacığım. Sevgin ve anlayışınla hep yanımdaydın, Daima sığınağımdın. Seni çok seviyorum Babalar Günün Kutlu Olsun.

- Babacığım, kollarından daha huzurlu daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş… Babalar Günün Kutlu Olsun…

- Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; babam derdim canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Babalar Günün Kutlu Olsun.

- Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın… Biricik babamsın. Seni çok seviyorum…

- Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde  vadece “BABA” derdim. Babalar Günün Kutlu Olsun Babam.

- Sınırsız bir sevgi anlatılmaz bir sevgiyle beni seven babam, sana layık olmak için yaşıyorum. Babalar Günün Kutlu Olsun.

- Dünyadaki en büyük varlığım. Canım Babam Bu özel günde seni ne kadar sevdiğimi söylemek istedim. Babalar günün kutlu olsun canım babam.

- “ Baba sevgisini koru. O sevgiyi kesip atarsan, Allah da senin mutluluk ışığını söndürür. “ “ Hz. Muhammed (S.A.V) “

0 yorum:

Yorum Gönder

Sayfa

Google

Html

Hedef 2019 - Sitede Mesajlar, Sözler, Sözleri-Mesajları içerikler bulunuyor.
-
Blogger tarafından desteklenmektedir.